Kontakt
Otevírací doba
Stěna
Po - Pá: 10:00 - 21:00
So: 10:00 - 20:00
Ne: 12:00 - 21:00

Prodejna
Po - So: 10:00 - 19:00
Ne: 12:00 - 19:00

Restaurace
TRVALE UZAVŘENO

Kontakt:
Prodejna a stěna:
Tel.: 495 428 308
Email: info @ stenahk.czStěnahk.cz na Facebooku
Novinky

Otevřené studentské závody 2023

Otevřené studentské závody 2023

Jsou zpátky!! Po krátké odmlce Vám můžeme s radostí oznámit, že se u nás budou opět konat Otevřené studentské závody.

 

Opravené lezečky !!

Opravené lezečky !!

Otevírací doba prodejny:
Po-So 10-19
Ne 12-19

Přijď za námi v otevírací době prodejny, lezečky už tu na Tebe čekají! :-)
Oprava se platí na prodejně v hotovosti.

 

***Novinky nadcházejícího podzimu u nás na Stěně!

***Novinky nadcházejícího podzimu u nás na Stěně!
Milý lezče, lezkyně či mini lezče,
Léto ještě nekončí, ale my se s tebou s předstihem podělíme o novinky nadcházejícího podzimu.
Čti dál >>>

 

Úvod » Články » Diskusní témata » Pár slov z lezeckých závodů 2017

Pár slov z lezeckých závodů 2017

Pár slov z lezeckých závodů 2017

OTEVŘENÉ STUDENTSKÉ ZÁVODY V LEZENÍ NA OBTÍŽNOST 2017

 

Závěrečné slovo

Rok opět uplynul jako voda a konečně jsme se dočkali dalšího ročníku lezeckých závodů na naší horolezecké stěně. Celkově již deváté závody, osmé ve spolupráci s Farmaceutickou fakultou Univerzity Karlovy. Pro letošek setkání vyšlo na 14. 11. 2017. Čas začátku zůstal stejný, jako každý rok, malých změn však doznala pravidla.

Asi největší změnou bylo zavedení dvou pokusů na přelez každé obtížnosti. Lezec, který spadl například v sedmičce, mohl nastoupit znovu tu samou, nebo jinou sedmičku z výběru a pokud ji přelezl, tak mohl pokračovat v závodění. Jediné, o co přišel, byl jeden ze šesti pokusů, které měl na cesty vyčleněné pro první kolo. Těch byla téměř třicítka a obtížnostně se pohybovaly od čtyřek po osmičky. Do hodnocení se počítal součet bodů za tři nejtěžší přelezené směry.

Závodníků a závodnic se sešlo celkem 37. Z toho pouze 2 ženy, 8 studentek, 6 studentů a 21 mužů v kategorii open. Z úporného tříhodinového zápolení vzešlo 7 finalistek (obě ženy a 5 studentek) a 15 finalistů (6 studentů a 9 mužů open). Každý z nich bojoval jako o život a kromě zbytků sil nechali ve finálovém pokuse také veškeré odhodlání a zbytky kůže na prstech. Přesto se tři kategorie rozřadily hned v první finálové cestě a k superfinálovému klání bylo nutné přistoupit pouze u kategorie studentek. Zde si to mezi sebou podruhé rozdaly Anna Špreňarová s Kateřinou Tichákovou. I zde byl výsledek velmi těsný, nicméně o teč nakonec vyhrála Kateřina Ticháková.

Na závěr nezbývá, než poděkovat všem, kteří se na závodech nějak podíleli. Především Vám, závodníkům a divákům za skvělou atmosféru, která panovala po celé odpoledne a večer. Všichni jste byli skvělí, lezli jste jako o život a velmi mě těší, že se celé naše setkání obešlo bez sporů a hlavně bez zranění. Velký dík bych rád touto cestou poslal také rozhodčím. Jedná se o dobrovolníky z řad studentů, kteří se rozhodli nám pomoci. Všichni se snažili o zachování fair play a nestrannosti a myslím, že se jim to také povedlo. V neposlední řadě mé poděkování patří také sponzorům, kteří věnovali do závodů věcné ceny a jejichž loga si můžete prohlédnout níže.  A za náš tým, StěnaHK Vás všechny zvu na následující, desátý ročník a velmi se těším na setkání s Vámi se všemi.

 

Za posledních 30 dnů nikdo nevložil příspěvek do diskuze.

Abyste mohli vkládat příspěvky, tak se prosím zaregistrujte nebo přihlašte.

© 2013-2023, Lezecká stěna - Hradec Králové.

Realizace a SEO: CCN PLUS s.r.o.