Kontakt
Otevírací doba
Stěna
Po - Pá: 10:00 - 21:00
So: 10:00 - 20:00
Ne: 12:00 - 21:00

Prodejna
Po - So: 10:00 - 19:00
Ne: 12:00 - 19:00

Restaurace
Po - Ne: 11:00 - 23:00

Kontakt:
Prodejna a stěna:
Tel.: 495 428 308
Email: info @ stenahk.cz

Restaurace:
Tel.: 774 807 774
Email: restauracestena @ seznam.cz

Stěnahk.cz na Facebooku
Novinky

Trénink síly na skály

Trénink síly na skály

Už to vypadá, že nás pustí mimo okresy....

Hurá na trénink

Hurá na trénink

Základní potřebou lezce je umět...

Letní tábory 2021

Letní tábory 2021

Příměstský tábor je vhodným řešením...

Úvod » Kurzy » Průvodcovská činnost horská
Průvodcovská činnost horská

Průvodcovská činnost horská

Projekt na provádění po horách vznikal už v minulém století a vyvíjí se dodnes. Nejedná se o žádné lezecké výzvy, přechody ledovců,  ale o putování po turistických chodnících v horském prostředí.  Jde o souznění  s přírodou,  spojenou s výhledy a odloučením od civilizačních vymožeností.
 

Začátky nebyli jednoduché, konkurence jezdila s plnými autobusy za nelogické ceny a my to chtěli dělat jinak. Chtěli jsme jít cestou „kamarádskou“, s malým počtem účastníků do dodávky, vzdělanými průvodci, kteří budou dbát na bezpečí a prožitek klienta.  Chtěli jsme mít možnost, aby si klient sám vybral svůj cíl, my mu to pomohli naplánovat a dovedli ho k němu. To vše nás posouvalo, ale hlavně sbližovalo. Díky tomu se účastníci vracejí a přibývají.
 

Tady je malá nabídka nejčastějších akcí:

Sněžka – méně známé cesty na nejvyšší vrchol v letních i zimních podmínkách, na východ, na západ, na více dní, opakovaně z jiných dolin.

Dominanty Českého ráje – navštívíme skalní města s jejich dominantami, podíváte se na tyto obry i jinak, než jenom z vyhlídky s možností lezení (s instruktorem skalního lezení)

Přechod Krkonoš – naše nejvyšší pohoří nabízí mnoho: výhledy, samotu, možnost tréninku na velké hory, ukážeme nevšednosti ve dne i v noci, možno i přeběhnout nalehko.

Přechod Jeseníku nebo Beskyd – další velké pohoří, které ukrývá mnoho krás, možno i přeběhnout nalehko.

Tatranská magistrála – to co jsme u nás natrénovali,  můžeme v horách zúročit. Pojďte projít Tatry s možností vystoupat na některé vrcholy (Jahňačí, Slavkovský, Krivaň, …) s následnou relaxací v termálech.

Solná komora – turistika s nádhernými výhledy na jezera, mnoho lanovek ke zkracování nástupů,  lezení ferrat dělá tuto oblast rájem pro outdoorovou duši.

A mnoho dalšího – rádi Vás provedeme po Evropě, ale není problém se podívat do Asie a Ameriky.
 

Pro více informací neváhejte napsat na Info@stenahk.cz nebo se stavte osobně. Cena je závislá na počtu osob, délce a náročnosti programu. Pomůžeme s nákupem vybavení a tréninkem na akci.

Vaše StěnaHK

 

© 2013-2021, Lezecká stěna - Hradec Králové.

Realizace a SEO: CCN PLUS s.r.o.